Gotowe szablony
graficzne e-booków

Do samodzielnego zastosowania i edycji.
Twój sposób na olśniewającą oprawę graficzną e-booka!
Pokaż światu swój e-book i rozwijaj swój biznes!

Już wkrótce w sprzedaży!
Zapisz się na listę oczekujących

.

Wyobraź sobie …

Wyobraź sobie swój e-book, jesteś z niego dumna! Z tego co w nim napisałaś i z tego jak wygląda. Wysyłasz go do klientów. Twoja lista mailingowa się zapełnia albo otrzymujesz powiadomienia o kolejnym sprzedanym egzemplarzu. I jeszcze coś.. komentarze i maile od osób, które pobrały Twój e-book i skorzystały z treści, które im przekazałaś w e-booku. Słowa pełne wdzięczności i podziękowania za to, że pomogłaś, zainspirowałaś, wniosłaś wartość!

Przyznaj …

Ile czasu poświęciłaś już na rozmyślanie jak zabrać się do graficznej strony e-booka?
Jak długo zastanawiasz się:

 • jaki wybrać do tego program?
 • od czego zacząć, jak w ogóle się do tego zabrać?
 • jak zrobić, żeby e-book ładnie wyglądał?
 • co dalej z tym tekstem, jak go poukładać?
 • skąd wziąć zdjecia?
 • jak zrobić okładkę?

Czujesz, że graficzna część pracy nad e-bookiem Cię przytłacza, czujesz się bezradna, bo stąpasz po nieznanym gruncie. Czytasz e-booki, ale żeby je projektować? Z drugiej strony czujesz, że gdyby ktoś poprowadził Cię krok po kroku, za rękę. Dał wskazówki i bazę projektu, to na pewno poradziłabyś sobie z włożeniem swoich treści w przygotowany przez profesjonalnego grafika szablon! 

Szablony są doskonałym
rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli

 • Napisałaś swój e-book i chciałabyś podzielić się nim ze swoimi odbiorcami, potrzebujesz nadać mu wyjątkową i profesjonalną formę graficzną ale nie wiesz jak się do tego zabrać.
 • Działasz on-line, chcesz budować listę e-mail i wiesz, że doskonałym prezentem dla Twoich subskrybentów byłby darmowy mini e-book w formie pdf. Masz już treść ale brak Ci pomysłu na oprawę graficzną.
 • Spisałaś już notatki, zrobiłaś szkice ale nie wiesz jaką strukturę nadać treści, jak ułożyć tekst, rozmieścić zdjęcia i jakie kolory zastosować w e-booku.
 • Nie wiesz jak zrobić okładkę i te wszystkie graficzne rzeczy, które sprawiają, że e-book wygląda elegancko i profesjonalnie.

 

Czas działać!

Świat czeka na Ciebie! Wiesz dobrze, jak ważne jest budowanie społeczności, rozwijanie twojego biznesu on-line, rozwijanie dochodu pasywnego. Zwłaszcza teraz! Świat pokazał nam to ostatnio bardzo wyraźnie. 
Skorzystaj z gotowych szablonów graficznych e-booków i nie trać więcej czasu!
Przeznacz go na to, w czym się specjalizujesz, na pomoc swoim klientom albo spędź go ze swoją rodziną!

Dlaczego szablony graficzne e-booków są dobrym pomysłem?

Ponieważ, są stworzone w odpowiedzi na potrzeby kobiet prowadzących biznes on-line. Kobiet, które chcą przenieść lub rozwinąć dodatkową część biznesu w sieci. Kobiet, które chcą budować swoją społeczność, listę mailingową lub rozwijać swój dochód pasywny. Przeprowadziłam z nimi wiele rozmów o tym, z czym borykają się tworząc swoje e-booki, czego chciałyby uniknąć oraz co rozwiązało by problemy z oprawą graficzną e-booka.

Opinie

na temat projektów, które stworzyłam na indywidualne zlecenie moich klientek

Współpraca z Agnieszką to był strzał w dziesiątkę! Na każdym etapie czułam jej ogromne zaangażowanie w tworzony dla mnie projekt. Agnieszka znakomicie wysłuchała się w moje potrzeby i skutecznie na nie odpowiedziała. Ma świetne poczucie estetyki.

Olga Komorowska-Jóźwicka

Emissio - głos w roli głównej

Dziekujemy za wsparcie i idealne oko grafika 🙏

Well.hr

Jesteśmy zachwycone efektem końcowym. Ebook wkrótce będzie miał swoją premierę 🙂
A współpraca z Panią to była czysta przyjemność!

Karolina Kozłowska

Kancelaria Podatkowa Gorczyca & Kozłowska

Pani Agnieszka przygotowała dla mnie projekt e-booka, z którego jestem bardzo zadowolona. Duży plus za dopasowanie grafiki do grupy docelowej, świetny kontakt, szybka realizacja. Polecam!

Monika Salawa

Biuro Rachunkowe Solidna Księgowa

Zobacz kilka przykładowych realizacji 

Co dokładnie zawiera oferta?

 • Plik z szablonem e-booka do edycji w programie Power Point, Libre Office Impress lub Prezentacje Google.
  Każdy szablon zawiera okładkę oraz 20 stron w różnych układach graficznych gotowych do wypełnienia treścią.
 • Plik pdf z instrukcją jak krok po kroku edytować szablon.
 • Opcjonalnie możliwość dokupienia usługi wdrożenia szablonu.

Premiera oferty!

Szablon graficzny e-booka

Cena promocyjna

197 zł

zamiast 297 zł

(ceny zawierają podatek Vat)

Już wkrótce w sprzedaży!
Zapisz się na listę oczekujących

.

Co zyskujesz dzięki szablonom graficznym e-booka

Dzięki szablonom w prosty sposób nadasz swojemu e-bookowi piękny, profesjonalny wygląd. Przestaniesz się zamartwiać, czy wszystko wygląda tak jak powinno. Dzięki instrukcjom i prowadzeniu za rękę, krok po kroku z łatwością przeniesiesz swój tekst do szablonu. Skorzystasz z oprogramowania dostępnego za darmo na Twoim komputerze. Będziesz miała pełną kontrolę nad swoim projektem. A w efekcie powstanie kompletny, piękny e-book, zupełnie jak by został opracowany w profesjonalnym studiu graficznym!
Gotowy do oddania w ręce Twoich czytelników.

Dlaczego możesz mi zaufać

Nazywam się Agnieszka Tomal.
Od ponad 15 lat zajmuję się projektowaniem grafiki. Corel Draw, Adobe Photoshop, InDesign są dla mnie codziennością, jak kubek porannej kawy.

Pomagam biznesom opartym na marce osobistej stworzyć wizualną oprawę, która pokazuje ich pasję, wartości i która przyciąga idealnych klientów.

Uważam, że każdy element przekazu wizualnego powinien być spójny i powinien w każdym momencie kontaktu z odbiorcą, budować rozpoznawalność marki i wzmacniać ją.

Pomysł na szablony graficzne e-booków zrodził się w mojej głowie już kilka miesięcy temu. Tworząc oprawę graficzną e-booków na indywidualne zlecenia rozmawiałam ze swoimi klientkami. Wiedziałam że e-book w budowaniu biznesu on-line, pełni bardzo ważną rolę. Chciałam umożliwić tworzenie profesjonalnych e-booków większej ilości osób.

Wiem, że wiele kobiet zwleka z wydaniem swojego e-booka, ponieważ blokuje je przygotowanie oprawy graficznej. Przez co ich biznes nie rozwija się tak, jak by tego chciały. 

Dlatego szablony graficzne e-booków są odpowiedzią na te potrzeby. Dzięki nim otrzymujesz projekt  opracowany przez profesjonalnego grafika za bardzo rozsądną cenę.

Szablony stworzyłam z myślą o biznesach, które pragną komunikować się ze swoimi odbiorcami za pomocą e-booka. Sądzę, że taka forma przekazu ma wielką moc zwłaszcza kiedy opierasz swój biznes o silną markę osobistą, ponieważ buduje Twoją pozycję eksperta i może spełniać wiele funkcji w Twoim biznesie.

Pamiętaj, świat na Ciebie czeka, skorzystaj z gotowych szablonów, wydaj swój e-book i działaj!

Częste pytania

Kiedy szablony będą dostępne do pobrania?

Szablony w przeciągu dwóch tygodni pojawią się w sklepie do zakupu. Zapisując się na listę oczekujących otrzymasz ode mnie informację jak tylko szablony bedą dostępne!

Jak dużo będzie szablonów do wyboru?

Szablony już wkrótce będą dostępne w 20 zupełnie różnych od siebie wariantach do wyboru. Ponad to, każdy wariant będzie miał 3 wersje kolorystyczne. Szablony będą zaprojektowane z myślą o różnych branżach i różnych klientach docelowych. Będzie z czego wybierać!

Jak będzie zrealizowane zamówienie?

Po dokonaniu zakupu i opłaceniu go, otrzymujesz bezterminowy dostęp do pobrania pliku z szablonem oraz instrukcjami. Po zapisaniu go na dysku swojego komputera możesz cieszyć się swoim szablonem.

Czy dostanę fakturę?

Oczywiście. Składając zamówienie zaznacz opcję „prześlij fakturę”.

Nie jestem specjalistką. Czy poradzę sobie z samodzielną edycją?

Nie potrzebujesz nadzwyczajnych umiejętności. Wystarczy, że znasz podstawy obsługi programu Power Point! Przygotowałam instrukcję, która krok po kroku poprowadzi Cię przez edycję szablonu. Możesz też w każdej chwili skorzystać z mojej pomocy wykupując dodatkową usługę wdrożenia Twojego szablonu. Wtedy ja wykonam całą pracę za Ciebie.

Czy mój e-book nie będzie wyglądał tak jak inne e-booki?

Nie musisz się tym martwić. Przygotowałam na początek 20 zupełnie róznych od siebie szablonów. Ponad to każdy z nich ma kilka wersji kolorystycznych. Ty sama również możesz wprowadzać własne modyfikacje. Możesz zmieniać kolory, możesz wstawiać własne zdjęcia. Prawdopodobieństwo, że Twój e-book będzie wyglądał tak jak inne e-booki jest bardzo niewielkie.

Czy mogę do szablonu dodać swoje logo?

Oczywiście. W instrukcji opisuję dokładnie jak to zrobić.

Skąd wezmę fonty (czcionki) użyte w szablonach?

Wszystkie czcionki, których używam w szablonach są dostępne do użytku komercyjnego bez odatkowych opłat. W instrukcji podaję dokładne źródła skąd można pobrać konkretne fonty użyte w szablonie.

Czy zdjęcia użyte w szablonach mają licencję?

Tak. Wszystkie zdjecia, których używam w szablonach są dostępne do użytku komercyjnego bez odatkowych opłat. W instrukcji podaję dokładne źródła, skąd pochodzą fotografie użyte w szablonie.

Premiera oferty!

Szablon graficzny e-booka

Cena promocyjna

197 zł

zamiast 297 zł

(ceny zawierają podatek Vat)

Już wkrótce w sprzedaży!
Zapisz się na listę oczekujących

.