Oprawa graficzna e-booka

Profesjonalnie przygotowana wizualna oprawa e-booka, skład tekstu oraz piękna okładka,
która przyciągnie uwagę Twojego czytelnika.

Jeżeli

 • właśnie stworzyłaś treść swojego e-booka
 • chcesz wejść na kolejny poziom w swoim biznesie 
 • potrzebujesz oprawy graficznej dla swojego e-booka
 • chciałabyś, aby Twój e-book prezentował się profesjonalnie, przyciągał uwagę Twojego odbiorcy
  i zachęcał go do pobrania lub zakupu

  Prawdopodobnie już wiesz jak to jest

  • kiedy próbujesz samodzielnie opracować grafikę swojego e-booka, ale czujesz, że zajmuje Ci to stanowczo zbyt dużo czasu
  • tracisz cierpliwość, bo nie wszystko potrafisz zrobić samodzielnie
  • ogranicza Cię nieznajomość programów graficznych
  • dopadły Cię wątpliwości, czy na pewno wszystkie elementy do siebie pasują i wyglądają dobrze
  • utknęłaś na grafice, czujesz się sfrustrowana, że ciągle Twój e-book nie jest gotowy i chciałabyś, żeby ktoś zrobił to wreszcie za Ciebie

  Dlaczego możesz mi zaufać

  Jestem grafikiem i coachem.

  Rysuję i projektuję od kiedy pamiętam. W dzieciństwie marzyłam o architekturze, potem zafascynowały mnie komputery i jeszcze kiedy studiowałam na politechnice, zdecydowałam, że wybierałam grafikę komputerową, jako moją formę przekazu. Czułam, że ona łączy w sobie wolność tworzenia i możliwości nowoczesnych technologii. 

  Od 15 lat zajmuję się projektowaniem grafiki. Corel Draw i Adobe Photoshop są dla mnie codziennością, jak kubek porannej kawy. Wszystkie kolory tęczy potrafię opisać w CMYKu, RGB i Pantone. W czasie mojej przygody z grafiką przygotowałam wiele projektów dedykowanych do druku offsetowego (katalogi, ulotki, kalendarze, plakaty), niezliczoną ilość etykiet drukowanych w trudnej technologii fleksograficznej, przygotowywałam znakowanie gadżetów reklamowych takich jak smycze, kubeczki długopisy, projektowałam też na potrzeby internetu, grafiki stron internetowych, grafiki do social mediów i wiele innych.

  Jednak po kilku latach pracy w zawodzie poczułam, że potrzebuję czegoś więcej, że grafika to nie wszystko. Chciałam odnaleźć coś jeszcze w tym co robię i w tworzonych przeze mnie pracach. 

  Rozpoczęłam poszukiwanie głębszego sensu. Zostałam coachem.

  Korzystam teraz z tego narzędzia, by przeprowadzać moje klientki przez proces odkrywania tego, co jest ważne w ich biznesie i życiu, tego co chcą wyrazić i przekazać poprzez zewnętrzną formę graficzną, którą tworzę dla nich.

  Wierzę, że małe biznesy tworzone przez kobiety, takie jak Twój i mój są wyjątkowe. Posiadają swoją misję i budowane są z pasji. Ich fundamentem jest silna i autentyczna marka osobistaWierzę, że praca nad identyfikacją wizualną marki to coś więcej niż projekt logo. To głęboka praca z klientką nad tożsamością marki, jej osobowością i misją. Grafika  jest ostatnim elementem, który pokazuje to wszystko, co marka chce przekazać swoim klientom i światu.

  Pomagam biznesom stworzyć wizualną oprawę marki, która pokazuje ich autentyczne wartości i przyciąga idealnych klientów.

  Ofertę Oprawa Graficzna E-booka stworzyłam z myślą o osobach, które budują swoje biznesy lub inne projekty, także o blogerkach, które pragną komunikować się ze swoimi odbiorcami za pomocą e-booka. Po to, aby mogły ruszyć z miejsca, i aby brak profesjonalnej oprawy graficznej przestał je blokować.

  Co zawiera oferta Oprawa graficzna
  e-booka

  Okładka

  Indywidualny projekt okładki,
  majątkowe prawa autorskie do projektu

  h

  Skład tekstu

  Sformatowanie i ułożenie tekstu
  w odpowiedni sposób, tak aby był przyjazny w odbiorze dla czytelnika

  Kolorystyka

  Dobór kolorystyki zgodnie z paletą barw marki, a jeśli marka nie ma palety, dobranie zestawu kolorów na potrzeby e-booka

  Dobór fontów

  Dobór krojów pisma zgodnie z księgą marki, a jeśli marka nie posiada swoich fontów, dobranie zestawu czcionek na potrzeby e-booka

  m

  Pliki

  Wygenerowanie ostatecznej wersji e-booka do pliku pdf. Przekazanie praw autorskich do projektu graficznego e-booka

  Jak wygląda

  nasza współpraca?

  w

  1. Kontakt

  Po otrzymaniu Twojego zamówienia kontaktuję się z Tobą mailowo. Ustalamy termin oraz szczegóły dotyczące Twojego projektu.

  i

  2. Tekst i materiały

  Następnie przesyłasz mi swój tekst oraz ewentualnie dodatkowe materiały takie jak zdjęcia, logo, fonty itp.

  3. Projekt graficzny

  Na podstawie naszych ustaleń przygotowuję dwie wersje projektu okładki oraz 3 – 4 strategiczne strony Twojego e-booka, na bieżąco konsultując z Tobą postępy w projekcie. W oparciu o wybraną wersję opracowuję całość e-booka.

  4. Poprawki i akceptacja

  Po opracowaniu całości przesyłam Ci plik do wglądu i nanoszę ostatnie poprawki, aż do nadania e-bookowi ostatecznej formy.

  n

  5. Pliki

  Ostatecznie zaakceptowaną przez Ciebie wersję eksportuję do wynikowego pliku pdf. Przekazuję Ci także majątkowe prawa autorskie do wykonanego projektu graficznego e-booka

  Jak długo trwa współpraca

  Opracowanie oprawy graficznej e-booka to proces, bardzo mocno uzależniony od objętości Twojej publikacji.
  Po zapoznaniu się z Twoim tekstem określam dokładny termin realizacji, wiec po pierwszym naszym kontakcie, będziesz wiedziała kiedy Twój e-book będzie gotowy.

  Opinie

  na temat projektów, które stworzyłam na indywidualne zlecenie moich klientek

  Współpraca z Agnieszką to był strzał w dziesiątkę! Na każdym etapie czułam jej ogromne zaangażowanie w tworzony dla mnie projekt. Agnieszka znakomicie wysłuchała się w moje potrzeby i skutecznie na nie odpowiedziała. Ma świetne poczucie estetyki.

  Olga Komorowska-Jóźwicka

  Emissio - głos w roli głównej

  Dziekujemy za wsparcie i idealne oko grafika 🙏

  Well.hr

  Jesteśmy zachwycone efektem końcowym. Ebook wkrótce będzie miał swoją premierę 🙂
  A współpraca z Panią to była czysta przyjemność!

  Karolina Kozłowska

  Kancelaria Podatkowa Gorczyca & Kozłowska

  Pani Agnieszka przygotowała dla mnie projekt e-booka, z którego jestem bardzo zadowolona. Duży plus za dopasowanie grafiki do grupy docelowej, świetny kontakt, szybka realizacja. Polecam!

  Monika Salawa

  Biuro Rachunkowe Solidna Księgowa

  Czym oferta Oprawa graficzna e-booka różni się od innych ofert

  • ofertę stworzyłam specjalnie z myślą o kobietach, które budują swoje biznesy lub tworzą inne projekty. Pomyślałam także o blogerkach, które pragną komunikować się ze swoimi odbiorcami za pomocą e-booka i jest ona dopasowana do ich potrzeb
  • masz ze mną stały kontakt, dzięki czemu będziesz czuła, że uczestniczysz w procesie tworzenia
  • możesz mieć profesjonalną oprawę graficzną e-booka, bez wydawania fortuny

   Jesteś gotowa pójść dalej?

   Zamów wycenę!

   Na podstawie Twoich indywidualnych oczekiwań, stworzę dla Ciebie ofertę oprawy graficznej e-booka szytą na miarę, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.