Oprawa graficzna marki

Indywidualna współpraca nad identyfikacją wizualną Twojej marki

Zestaw elementów identyfikacji wizualnej, niezbędnych do tego,
by ruszyć z biznesem lub wejść na nowy poziom.

Dla kogo?

Oferta współpracy nad oprawą graficzną marki jest świetnym wyborem zarówno na początku prowadzenia biznesu, jak i w momencie kiedy chcesz wejść na wyższy poziom i czujesz, że w końcu przyszedł moment na stworzenie spójnego wizerunku.

Jeżeli…

 • właśnie startujesz z nowym projektem
 • chcesz wejść na kolejny poziom w swoim biznesie
 • potrzebujesz oprawy graficznej dla swojej marki
 • chciałabyś aby Twój wizerunek był profesjonalny, spójny, rozpoznawalny a przede wszystkim autentyczny, taki że czujesz MOC i chcesz dzielić się ze światem tym co robisz!

Współpraca nad oprawą graficzną marki jest dla Ciebie! Porozmawiajmy i podejmij decyzję!

Prawdopodobnie już wiesz jak to jest, kiedy…

 • próbujesz samodzielnie stworzyć wizualną oprawę swojej marki, ale czujesz że zajmuje Ci to stanowczo zbyt dużo czasu
 • tracisz cierpliwość, bo nie wszystko potrafisz zrobić samodzielnie
 • ogranicza Cię nieznajomość programów graficznych
 • dopadły Cię wątpliwości, czy na pewno wszystkie elementy do siebie pasują i wyglądają dobrze
 • utknęłaś na grafice i chciałabyś, żeby ktoś zrobił to wreszcie za Ciebie!

  Dlaczego możesz mi zaufać

  Od ponad 15 lat zajmuję się projektowaniem grafiki. Corel Draw, Adobe Photoshop czy InDesign są dla mnie codziennością, jak kubek porannej kawy. Jakiś czas temu, po kilku latach pracy w zawodzie grafika, poczułam że potrzebuję odnaleźć coś więcej w tym co robię. Zostałam coachem.

  Teraz jestem grafikiem i coachem. Przeprowadzam moje klientki przez proces odkrywania tego, co jest ważne w ich biznesie. A to co chcą wyrazić swoją marką, ja przekazuję poprzez zewnętrzną formę graficzną, którą tworzę dla nich.

  Dbam o to, by także mój biznes realizował moje wartości i był moją przestrzenią do rozwoju.

  Wierzę, że biznesy tworzone przez kobiety, jak Twój i mój, są wyjątkowe. Posiadają swoją misję i budowane są z pasji. A ich fundamentem jest silna i autentyczna marka osobista. Wierzę, że praca nad identyfikacją wizualną marki, to coś więcej niż projekt logo. To głęboka praca nad tożsamością marki, jej osobowością i misją. Grafika jest ostatnim elementem, który pokazuje to wszystko, co marka chce przekazać swoim klientom i światu.

  Pomagam kobiecym biznesom stworzyć wizualną oprawę marki, która pokazuje ich pasję i przyciąga idealnych klientów. 

  Ofertę współpracy indywidualnej nad oprawą graficzną marki, stworzyłam z myślą o kobiecych biznesach, by mogły ruszyć z miejsca i  wejść na nowy poziom. Aby brak spójnego wizerunku przestał je blokować i aby mogły zdobywać świat i realizować swoją misję!

  Co otrzymujesz podejmując współpracę nad oprawą graficzną marki

  Gratisowa konsultacja

  Zanim podejmiesz decyzję, spotkamy się na bezpłatnej, niezobowiązującej, 20-minutowej konsultacji telefonicznej.

  Dzięki niej będziemy miały pewność, że pasujemy do siebie i chcemy działać razem!

  Zarezerwuj termin

  l

  Workbook

  Otrzymasz zeszyt z ćwiczeniami i zestawem pytań do uzupełnienia. Pomoże Ci on określić fundamenty, wartości i misję Twojej marki. Dla mnie będzie drogowskazem do stworzenia idealnej oprawy graficznej, bo pozwoli mi poznać Twoich odbiorców, wizję i cele Twojego biznesu.

  Sesja strategiczna

  60-minutowa sesja on-line, to ciąg dalszy pracy z workbookiem. Będziemy pracować razem, więc nie martw się, jeśli jakieś ćwiczenie sprawiło Ci trudność. W czasie sesji stworzymy wizję Twojego biznesu, dookreślimy klienta idealnego i znajdziemy to co Cię wyróżnia spośród innych.

  Moodboard

  W oparciu o to co wyłoni się w czasie sesji stworzę dla Ciebie dwie tablice inspiracji. Będą to kierunki graficzne pokazane w kompozycji zdjęć, grafik, kolorów, które oddadzą styl i nastrój marki. Jeden wybrany przez Ciebie moodboard posłuży do stworzenia kolejnych elementów oprawy graficznej.

  Logo / logotyp

  W zależności od wybranej opcji współpracy, otrzymujesz logo lub logotyp.

  Opcja 1.

  Pakiet Premium – Logotyp

  Uproszczona forma znaku firmowego czyli nazwa marki zapisana fontem odpowiednio dobranym do stylu marki (w wielu sytuacjach z powodzeniem zastąpi pełną wersję logo).

  Opcja 2.

  Pakiet Pro – Logo

  Tworzę dla Ciebie dwie propozycje logo. Wybraną wersję szlifujemy. Finalnie otrzymujesz pliki do druku i do publikacji cyfrowych oraz majątkowe prawa autorskie.

  f

  Kolory i fonty

  Otrzymasz paletę barw zapisaną za pomocą kodów dedykowanych do stosowania w internecie i w druku. Paleta jest dopasowana do osobowości marki i uwzględnia psychologię koloru.

  Przygotuję zestaw pasujących do stylu Twojej marki fontów (czcionek). Czcionki będą dobrane z dostępnych bezpłatnie bibliotek, w taki sposób byś mogła korzystać z nich bez dodatkowych opłat (chyba, że ustalimy inaczej).

  Zdjęcia

  Samodzielne dobranie odpowiednich zdjęć do stylu marki to często wyzwanie, zwłaszcza na początku.

  Dlatego otrzymujesz ode mnie pakiet fotografii pasujących do charakteru i stylu Twojej marki, wybranych z darmowych lub płatnych banków zdjęć (w zależności od naszych indywidualnych ustaleń).

  Kontakt mailowy

  Bardzo zależy mi abyś czuła, że uczestniczysz w procesie tworzenia Twojej identyfikacji wizualnej.

  Dlatego zapewniam Ci nieograniczony kontakt mailowy ze mną przez cały czas trwania naszej współpracy. A odpowiedź na każde Twoje pytanie otrzymasz najpóźniej w ciągu 48 godzin.

  Jak wygląda nasza współpraca?

  1.

  Gratisowa konsultacja

  W czasie wstępnej rozmowy opowiesz mi o Twoich potrzebach, o miejscu w jakim jest Twoja marka. Zaproponuję Ci co możemy razem zrobić dla Twojego biznesu i jego wizerunku. A Ty podejmiesz decyzję, czy działamy dalej.

  2.

  Umowa

  Jeśli tak, przygotuję dla Ciebie umowę, w której opiszę zakres naszej współpracy oraz szczegółowe informacje na temat terminów, płatności i przekazania praw autorskich.

  3.

  Sesja strategiczna

  Po podpisaniu umowy oraz dokonaniu płatności, wysyłam do Ciebie workbook i wskazówki jak przygotować się do sesji. Kiedy jesteś już gotowa spotykamy się na wideo by wykreować wizję Twojej marki i wyłonić wszystkie kluczowe dla wizerunku Twojego biznesu aspekty.

  4.

  Projektowanie

  Na podstawie opracowanej wspólnie strategii ja przygotowuję dla Ciebie dwie kreacje graficzne w postaci tablic inspiracji. Na podstawie jednej, wybranej przez Ciebie tablicy opracowuję pozostałe elementy identyfikacji – paletę barw marki, zestaw fontów (czcionek), klucz do stylu fotografii. A także dwie wersje logo lub uproszczonego logotypu (w zależności od wybranej opcji współpracy). Spośród nich wybierasz jedną. Ten etap obejmuje poprawki projektu. Jeśli jest taka potrzeba zmieniamy, udoskonalamy, aż poczujesz, że to jest dokładnie TO!

  5.

  Wdrożenie

  Po akceptacji ostatecznego kształtu identyfikacji wizualnej Twojej marki, przygotowuję Key Visual, czyli przewodnik po Twojej identyfikacji, w którym znajdziesz kody kolorów, opis i linki do fonów oraz pakiet zdjęć. A także pliki logo (lub logotyp) we wszystkich potrzebnych formatach – do zastosowania w internecie oraz w druku.

  6.

  Finalizacja

  Na zakończenie wystawiam fakturę vat i przekazuję Ci prawa autorskie do projektu. Spotykamy się raz jeszcze, by domknąć naszą współpracę. W czasie tej rozmowy, przekażę Ci wskazówki jak korzystać z identyfikacji. Tak abyś miała pewność, że doskonale wiesz jak to robić samodzielnie lub we współpracy z grafikiem lub wirtualną asystentką.

  Opinie

  na temat projektów, które stworzyłam na indywidualne zlecenie moich klientek

  Współpraca z Agnieszką to był strzał w dziesiątkę! Na każdym etapie czułam jej ogromne zaangażowanie w tworzony dla mnie projekt. Agnieszka znakomicie wysłuchała się w moje potrzeby i skutecznie na nie odpowiedziała. Ma świetne poczucie estetyki.

  Olga Komorowska-Jóźwicka

  Emissio - głos w roli głównej

  Dziekujemy za wsparcie i idealne oko grafika 🙏

  Well.hr

  Jesteśmy zachwycone efektem końcowym. Ebook wkrótce będzie miał swoją premierę 🙂
  A współpraca z Panią to była czysta przyjemność!

  Karolina Kozłowska

  Kancelaria Podatkowa Gorczyca & Kozłowska

  Pani Agnieszka przygotowała dla mnie projekt e-booka, z którego jestem bardzo zadowolona. Duży plus za dopasowanie grafiki do grupy docelowej, świetny kontakt, szybka realizacja. Polecam!

  Monika Salawa

  Biuro Rachunkowe Solidna Księgowa

  Czym współpraca ze mną, nad oprawą graficzną Twojej marki różni się od innych ofert na rynku

  • Ofertę stworzyłam specjalnie z myślą o kobiecych biznesach i jest ona dopasowana do ich potrzeb.
  • Dzięki bezpłatnej konsultacji przed rozpoczęciem współpracy, masz pewność, że pasujemy do siebie!
  • Przed przystąpieniem do projektowania przesyłam Ci specjalnie opracowany przeze mnie workbook na temat osobowości i stylu marki, która stanie się bazą do strategicznej sesji on-line.
  • Sesja strategiczna pozwoli nam wyłonić fundamenty Twojej marki, jej wartości i Twoją wizję. Dzięki temu opracowany przeze mnie projekt graficzny będzie dokładnie tym, co chcesz przekazać swoim odbiorcom. I przyciągnie do Ciebie wymarzonych klientów.
  • Masz ze mną stały kontakt, dzięki czemu będziesz czuć, że uczestniczysz w procesie tworzenia. 

  Jak długo trwa współpraca

  Opracowanie spójnego wizerunku to proces, który zwykle trwa 3 – 6 tygodni.
  Jeśli potrzebujesz pracować szybciej, to oczywiście możemy to ustalić indywidualnie
  i działać intensywniej.

  Czy chcesz stworzyć niezwykłą oprawę graficzną dla Twojej marki i wznieść swój biznes na wyższy poziom? Porozmawiajmy i podejmij decyzję!