Dołącz do darmowego wyzwania

twój e-book
w 7 godzin

Marzysz o stworzeniu e-booka, chciałabyś podzielić się swoją wiedzą, przekazać coś swoim odbiorcom ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

A może działasz on-line, chcesz budować listę e-mail i wiesz, że doskonałym prezentem dla Twoich subskrybentów byłby darmowy mini e-book.

Być może napisałaś już notatki, zrobiłaś szkice ale nie wiesz jaką strukturę nadać treści, jak podzilić tekst na rozdziały, jak opracować nagłówki, tytuł, co warto wrzucić w tabelę a co zapisać w formie listy..

Nie wiesz co jeszcze powinno znaleźć się w e-booku, jak napisać stronę o mnie i stronę CTA?

Zapisz się i weź udział w bezpłatnym wyzwaniu, opracuj swojego e-booka razem ze mną w ciągu 7 dni. Startujemy już 27. maja!

Zapisuję się na wyzwanie

* indicates required

Dołączając do wyzwania zapisujesz się do newslettera i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych informacji oraz wiadomości handlowych. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Start wyzwania już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Co zyskasz biorąc udział w wyzwaniu

Jesteś ciekawa, co da Ci wyzwanie?

  • motywację do działania, 
  • dostęp do tajnej grupy na FB,
  • wsparcie moje oraz innych uczestniczek, 
  • odkryjesz swoje “dlaczego” – dlaczego chcesz i dlaczego warto napisać swój e-book,
  • zamienisz swoje notatki i pomysły gotowy e-book:  sformatowany tekst, z dobrymi nagłówkami, celnym tytułem,
  • dasz się poznać! Będziesz mieć gotową swoją  stronę „o mnie”, którą będziesz mogła wykorzystać nie tylko w e-booku, ale w innych miejscach, np. na stronie internetowej
  • opracujesz stronę CTA, czyli sprawisz, że Twój e-book będzie pracował dla Ciebie i realizował Twoje cele,
  • satysfakcję z samodzielnie utworzonego e-booka,
  • dobry e-book jest świetnym narzędziem do zarabiania pieniędzy. Szczególnie, kiedy jesteś specjalistką w niszowej dziedzinie,
  • otrzymasz ode mnie na zawsze materiały w formie przewodnika w formacie pdf. Zawsze będziesz mogła do nich wrócić.

  Dla kogo

  Wyzwanie stworzyłam z myślą o kobietach, które budują swoje biznesy lub inne projekty, także  o blogerkach, które pragną komunikować się ze swoimi odbiorcami za pomocą e-booka.

  W wyzwaniu przeprowadzę Cię przez 7 kroków tworzenia e-booka. Wystarczy popracować godzinę dziennie przez 7 dni, aby mieć gotowe do składu i opublikowania treści. Ze mną stworzysz swojego e-booka w 7 godzin!

  o mnie

  Pomagam niewielkim kobiecym biznesom
  stworzyć wizualną oprawę marki, która pokazuje
  ich pasję i przyciąga idealnych klientów.

  Od 15 lat zajmuję się projektowaniem grafiki. Corel Draw i Adobe Photoshop są dla mnie codziennością, jak kubek porannej kawy.

  Oprawa wizualna marki to coś więcej niż  logo.

  Każdy element przekazu wizualnego powinien być spójny i powinien w każdym momencie kontaktu z odbiorcą, budować rozpoznawalność marki i wzmacniać ją.

  Wyzwanie stworzyłam z myślą o kobiecych biznesach, które pragną komunikować się ze swoimi odbiorcami za pomocą e-booka.

  Pamiętaj, świat na Ciebie czeka, weź udział w wyzwaniu i działaj!

   

  Ponadto

  Jeśli zapiszesz się na wyzwanie niezależnie od tego czy będziesz pracować na bieżąco czy nie, otrzymasz wszystkie 7 kroków opracowane w formie e-booka, w pliku pdf i w każdej chwili będziesz mogła wrócić do każdej z lekcji.

  Zapisuję się na wyzwanie

  * indicates required

  Dołączając do wyzwania zapisujesz się do newslettera i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych informacji oraz wiadomości handlowych. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.